Kaip pradėti naudotis „Eurofondo“ e-pinigine?

Išmania Eurofondo e-pinigine gali naudotis tėvai aktyvavę savo vaikams atsiskaitymo priemonę arba patys vaikai. Pasirūpinkite savo vaikų dienpinigių saugumu. Užtenka 3 žingsnių ir moksleivis gali atsiskaityti su “Eurofondo” e-pinigine:

1. Tėvų/Globėjų registracija.

Pirmą kartą norintys pasinaudoti Eurofondo e-piniginės paslauga tėvas/globėjas turi užsiregistruoti. Spauskite registruotis ir užpildykite reikiamus informacijos laukelius.

2. Tapatybės patvirtinimas.

Nurodytu el.paštu gausite patvirtinimą – spauskite ant patvirtinimo nuorodos ir suveskite prisijungimo duomenis. Sveikiname Jūs jau prisijungėte prie sistemos.

3. Aktyvuok savo vaiko „Eurofondo“ e-pinigine.

Prisijungus prie savo vartotojo aplinkos. Jūsų vaiko „Eurofondo“ e-piniginę galima aktyvuoti dviem būdais:

  •  Jei Jūsų moksleivis turi mokinio pažymėjimą prisijungus prie Eurofondas sistemos tėvas/globėjas pasirenka mokinio pažymėjimo aktyvaciją. Užpildžius reikalingus duomenis, pažymėjime aktyvuojama „Eurofondo“ mokinio e-piniginė;
  • Jei Jūsų mokinys neturi mokinio pažymėjimo, nenusiminkite. Pasipildžius Eurofondo sąskaitą galite užsakyti išmanią apyrankę paspaudus Atsiskaitymo priemonės užsakymas. Apyrankė bus atsiųsta į Jūsų nurodytą namų adresą registruotu laišku. Taip, Jūsų mokinys galės atsiskaityti valgykloje su apyranke ant rankos! Saugu, paprasta ir patogu.
Eurofondas-e-paslaugos-mokykloms

Kaip papildyti „Eurofondo“ e-piniginės sąskaitą? Daugiau informacijos rasite čia

Jei kyla klausimų dėl registracijos ar aktyvacijos, kreipkitės tel. 8-655-73155 arba el. paštu info@eurofondas.com