Apie mus

Profesionalias IT paslaugas klientams teikiame nuo 2011 m. UAB ,,Eurofondas“ komanda- aukštos kvalifikacijos IT specialistai turintys ilgametę patirtį puikiai į valdę naujausią programinę įrangą, kitas IT ir telekomunikacijų technologijas.

Nuolatinės investicijos į darbuotojų mokymus užtikrina, tai, kad klientams siūlomi naujausi IT sprendimai. Ypatingas dėmesys, atsakingas požiūris į kliento poreikius, ilgametė patirtis valdant IT bei telekomunikacijų projektus sugeneravo didelį ilgamečių lojalių klientų skaičių.

Projektuojame, siūlome technologinius sprendimus įvertindami klientų poreikius, lūkesčius bei projektams suplanuotus biudžetus.

Ilgametė patirtis garantuoja, kad projektų vykdymas vyksta atsižvelgiant į smulkiausius aspektus, detales. Atsakingai laikomės projektų įgyvendinimo terminų. Į ekstremalias situacijas reaguojame iškart, nedelsiant siūlydami optimalius sprendimus.

Garantuojame teikiamų paslaugų kokybę nepriklausomai ar mūsų klientas fizinis asmuo, maža įmonė ar didelis koncernas. Patikėkite savo rūpesčius mums – UAB ,,Eurofondas“ profesionalų komandai!

Kodėl verta rinktis mus?

Padėsime išleisti mažiau ir uždirbti daugiau. Garantuojame:

Patikima verslo-valdymo-sistema

Patikimumą

Verslo-valdymo-sistemos greitis

Greitį

Verslo-valdymo-sistemos kaina

Optimalią kainą

Mumis jau pasitiki